Pierścionki z koralików

Istnieje kilka stylów i materiałów pierścionków z koralików. Możesz zrobić prosty pierścionek lub taki, który jest niesamowicie wyszukany. Początkujący powinni trzymać się prostszego stylu, a po opanowaniu podstaw przejść do bardziej złożonych technik. Dzięki odpowiednim materiałom pierścienie z koralików można wykonać przy minimalnym wysiłku. Umieszczenie koralików w pojemniku do robienia pierścionków ułatwi znalezienie potrzebnych koralików i zapobiegnie ich rozlaniu.

Aby zrobić prosty pierścionek z koralików, zacznij od nawlekania białych koralików na obu końcach sznurka. Następnie na jednym końcu sznurka nawlecz złoty koralik. Przeciągnij drugi koniec sznurka przez złoty koralik, zaciągnij mocno, a następnie kontynuuj proces, aż zrobisz pierścionek. Następnie przytnij nadmiar sznurka.

Po umieszczeniu wszystkich koralików w pierścieniu możesz zawiązać supeł. Upewnij się, że węzeł jest ukryty za małym koralikiem, takim jak 6 mm polerowany ogniowo koralik. Jeśli twój koralik jest naturalny, może nie być możliwe ukrycie węzła. Ale nadal możesz dodać pierścienie skoku, aby węzeł był ukryty.

Istnieje wiele różnych rodzajów pierścionków z koralików. Jednym z najłatwiejszych do wykonania jest pierścień z koralików nasiennych. Możesz stworzyć taki, który jest w jednolitych kolorach lub z różnymi wzorami. Inną opcją jest wykonanie pierścienia z koralików za pomocą kombinacji koralików i koralików metalicznych.

Pierścionki z koralików

Kiedy chcesz zrobić pierścionek z opaską z drutu, musisz starannie dobrać drut. Powinieneś wybrać taki, który jest mniejszy niż grubość twojego przekłucia. Drut powinien być w stanie bezpiecznie uchwycić kulki. W przeciwnym razie możesz skończyć z luźnym pierścieniem.

Innym popularnym stylem pierścienia z koralików jest pierścień z niewoli. Te style pierścionków są popularne wśród entuzjastów przekłuwania ciała. Można je dodać do pępka, brwi lub przekłucia warg. Ten styl jest również znany jako CBR. Możesz nawet znaleźć pierścionek z koralikami z dziurką.

Wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka z koralików jest ważny, jeśli chodzi o stworzenie pięknego projektu. Wybór odpowiedniego rozmiaru tamborka zapewni utrzymanie koralika na miejscu. Upewnij się, że szczelina między tamborkiem a koralikiem nie jest zbyt szeroka ani zbyt mała. Ważne jest, aby zmierzyć odstęp między obręczami i długość zwoju. Pomoże to zapewnić ciasne trzymanie koralika na swoim miejscu. Modne pierścionki z koralików to must have każdej kobiety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *